Váš názor na Beltissimo?

Otázka: Váš názor na Beltissimo?

Přehled takový, abych mohl dávat jasné doporučení, či svým názorem určité podniky zaříznout, nemám. Netroufám si na hodnocení, abych někoho nepoškodil nebo zase nepřechválil. Docela rád a momentálně jedině nakupuji boty v prodejně Beltissimo v Praze, kde mám zkušenosti s několika páry Ducal’s nebo Tremp.

Nakupuji vždy, když začnou slevy, kdy mou velikost 46 vždy mají a cena je o 40 až 50 procent nižší. Tudíž se dají koupit skvělé boty kolem 3 000 Kč. Mám rád celokožené, tedy i kožené podrážky. O jiné prodejně jinak nevím. Můj přehled však není vůbec měřítko, tedy zatím. :-)

JU

Odpověděl Robert Němec:

Uvedenou prodejnu Beltissimo nezmám. Jak jsem již zmínil na stránce Jak na nákupy/nakupování přes internet online, nakupuji boty v e-shopu Pediwear. Čtenáři Elegantně.cz v něm při nákupu získají dřevěné napínáky na boty zdarma.

Kvalitní kožené boty tam stojí od 100 liber (cca 3 000 Kč) – a to stále. Garantují nejnižší cenu na webu a dají vám k objednávce hedvábnou kravatu zdarma.

Jedná se navíc o prověřené anglické, ručně dělané značky (Loake, Tricker`s , Crockett and Jones atd.). Jedná se o přímý oficiální prodej, ne žádný výprodej, druhou jakost atd. Italské značky (Italové jsou vždy méně kvalitnější než Britové) typu Geox tam mají za 70 liber.

Posílejte mi vaše dotazy na nemec@elegantne.cz.

Napsal Robert Němec 15. září 2008